Aktuality - Jak na dotační žádost na Dětskou skupinu - 10.12.2016

­

Líbí se Vám práce s dětmi? Chtěli byste se v této oblasti realizovat?

Víte, že je právě nyní zveřejněna časově omezená výzva na podporu Dětských skupin v rámci Operačního programu Zaměstnanost?

Připravili jsme pro Vás přehledné informace o tom, co patří do žádosti, komu, jak a zejména do kdy ji ideálně podat. U tohoto žádaného dotačního titulu rozhoduje rychlost podání.

Pro koho je výzva vhodná, kdo může žádat? Firmy (zaměstnanecký benefit), dále neziskové organizace, obce, ale i jednotlivci, kteří se chtějí realizovat v poskytování služeb rodinného typu, a to bez nutnosti větší finanční investice a bez nutnosti dodržení přísných pravidel pro zřízení školek.

Přijďte za námi ve středu 14. 12. 2016 ve 14 hodin do OP OFFICE, Floriána Nováka 3, Prostějov. Velmi srozumitelnou formou Vás seznámíme s podmínkami jedné z nejjednodušších výzev ve světě dotací.

Informační setkání potrvá max. 2 hodiny. Vstup není zpoplatněn. Z důvodu omezené kapacity doporučujeme přihlásit se do 13. 12. 2016 do 12 hodin na: dotacealdekon@seznam.cz, abychom Vám místo bezpečně rezervovali. Káva nebo čaj zdarma pro každého účastníka. ­


děvčátka


OP Office
  jaroslav.vojtech@re-max.cz
  +420 603 529 342
  +420 739 531 640
Sledujte nás na Facebooku:

Tento web používá cookies, takže ukládá na Váš disk soubory cookies. Více o těchto souborech se dočtete zde a zde.


vnitřek